Begagnat

Snabbsök

Begagnat

5 Sökresultat för "Alla produkter"
Visar: 1 - 5 Sortera efter:   annonser/sida
7d Wille 655C
Redskapsbärare
År: 2007
Drifttimmar: 6200 h
Uppställningsplats: Gävle
450 000 SEK
7d Volvo EW 140 C
Hjulgrävare
År: 2010
Drifttimmar: 8700 h
Uppställningsplats: Gävle
600 000 SEK
Weidemann 1160
Hjullastare
År: 2017
Drifttimmar: 580 h
Uppställningsplats: Gävle
275 000 SEK
Neuson 9503 WD
Hjulgrävare
År: 2008
Uppställningsplats: Gävle
600 000 SEK
Walker MDDGHS
Åkgräsklippare
År: 2008
Drifttimmar: 904 h
Uppställningsplats: Gävle
45 000 SEK
 
Jämför objekt
Sam

Sam Boström

Vd

Kör både HD och fyrhjuling och gillar även att att vara ute på Storsjön i Sandviken med båten.

E-post: sam@tbm.se
Telefon: 026-54 05 53

Camilla

Camilla Stjernström

Ekonomi

Är galen i ishockey och i Brynäs. Åker också gärna båt på Storsjön i Sandviken.


E-post:
camilla@tbm.se
Telefon: 026-54 05 51

Mats

Mats Lind

Säljare

Sjungande trumslagare som spelar golf.

 

E-post: mats@tbm.se
Telefon: 026-54 05 52

Peter

Peter Mickelsson

Säljare

Travtokig och ungdomsledare i Valbo hockeyklubb.


E-post:
peter@tbm.se
Telefon: 026-54 05 57

Daniel Svedberg 2

Reservdelar

 

Åker "Hundkoja"

E-post: daniel@tbm.se
Telefon: 026-54 05 54

Mattias

Mattias Andersson

Verkstad

Sportgalen skogshuggare som gärna tar en tur med snöskotern till kåtan.


E-post:
mattias@tbm.se
Telefon: 026-54 05 56

Jörgen

Jörgen Engman

Servicetekniker

VW-baggeälskare som också åker snöskoter.

E-post: jorgen@tbm.se
Telefon: 026-54 05 55

Niklas

Niklas Lövstedt

Servicetekniker

Fisketokig kille från byn.


E-post:
verkstad@tbm.se
Telefon: 026-54 05 59

Jimmy

Jimmy Björklund

Servicetekniker

Firmans egen DJ som även spelar på andra ställen.

E-post: verkstad@tbm.se
Telefon: 026-54 05 58

Daniel Svedberg

Reservdelar

 

Åker "Hundkoja"

E-post: daniel@tbm.se
Telefon: 026-54 05 54

Mattias

Mattias Andersson

Verkstad

Sportgalen skogshuggare som gärna tar en tur med snöskotern till kåtan.


E-post:
mattias@tbm.se
Telefon: 026-54 05 56

Jörgen

Jörgen Engman

Servicetekniker

VW-baggeälskare som också åker snöskoter.

E-post: jorgen@tbm.se
Telefon: 026-54 05 55

Niklas

Niklas Lövstedt

Servicetekniker

Fisketokig kille från byn.


E-post:
verkstad@tbm.se
Telefon: 026-54 05 59

Jimmy

Jimmy Björklund

Servicetekniker

Firmans egen DJ som även spelar på andra ställen.

E-post: verkstad@tbm.se
Telefon: 026-54 05 58

Kontaktformulär

Kontakta oss och vi svarar inom 48 timmar!

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande